VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie

Aktivní dovolená s miminem

 


Už delší dobu jsme se chystali do Rakouských Alp. Pořád jsme to odkládali, že to počká až budeme mít děti. No a ten čas nastal. Jelikož jsme vůbec nevěděli do jakých míst jet, tak jsme si nechali poradit. Chtěli jsme jet někam, kde to bude sjízdné i kočárkem. Kamarádka nám poradila, že Zell am See je na to ideální.

Zell am See

 

Jak jsme pochopili, Zell am See je dost lukrativní místo. Je tam poměrně draho a byli jsme překvapeni, že 80% turistů jsou hlavně Arabové.  Bylo docela vtipný, že kdokoliv viděl Ellu s Péťou, tak na ně hned spustil německy. Což se u nás setkalo s neúspěchem, omluvnými pohledy a větou “ sorry we dont speak german“. Místní lidé jsou velmi milý, usměvavý a všichni mluví anglicky. Nevím jestli to je místem (turismus) nebo jsou prostě oproti nám jinde. Ale už se blížíme.

Co bylo fajn, že jsme v rámci ubytování měli „summer card“ to byla kouzelná kartička, která nám umožnila mít lanovky „zadarmo“ vstupy do aquaparků, na soutěsky, muzea, výlet na Kaprun, Zoo a já nevím co ještě …. Kdyby Ella nebyla 2-3 dny nemocná, tak bychom téhle té kartičky využili o malounko více. I tak, to bylo super.

Tahle kartička, nejde koupit, ale je v rámci ubytování jestli tedy to ubytování má domluvené partnerství se summer card společností.

Co se týče sjízdností hor. To bylo prostě super. S kočárkem jsme sjeli vše co nám bylo doporučeno. Asi 2 cesty co jsme koukali, by se sjet nedali. Nebo takhle, dali ale ne tak pohodlně. Cesty jsou tam široké, že to vypadá, že se dají projet autem. Závěrem, říkala jsem Peťovi, jestli bychom se nemohli přestěhovat do hor 🙂

 

Skrytá reklama na ubytování, protože paní byla zlatíčko. https://mojealpy.cz/

Poradila nám ohledně výletů a aktivit s mimčem. Vše nám vysvětlila ohledně summer card, ubytování bylo pěkné a čisté.

 

 

Poslední příspěvky

Grebovka 2

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka 2 Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu.

Více info »

Grebovka

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu. Nakonec

Více info »

Baumbrukovi

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Baumbrukovi Měla jsem tu možnost fotit moje kamarády a spoluhráče z kapely předtím, než měli další miminko. Miluju

Více info »

www.viviani.cz / Rodinná a dětská fotografie

+420 724 581 509