VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie

Newborn focení

 


Po delší době, jsem šla fotit. Přeci jenom jsem teď pořád doma a starám o svojí malou holčičku. Po 3 měsících jsem se těšila i na jinou práci, než přebalovat a hrát si 🙂 Takže newborn focení se mi dost hodilo.

Těšila jsem se na to, že budu zase po dlouhé době dělat nějakou tvůrčí činnost. Manžel byl tak hodnej, že vzal prťavku ven a já jsem mohla vyrazit. Byla jsem fotit kamarádům jejich novopečenou dceru. Měli jsme štěstí, protože prťavka spinkala. Mohli jsme s ní manipulovat jak jsme chtěli. Musím říct, že jsem byla ráda, protože když jsme se fotili s naší holčičkou tak ta, skoro celé focení proplakala, takže mi fotografky bylo celkem líto. Každopádně…. S malou T, jsme dělali poměrně psí kusy a ona byla úplně v pohodě. Novopečení rodiče byli trpěliví a dělali vše co jsem po nich žádala 🙂 Toto newborn focení se mi moc líbilo, bylo takové poklidné a ve velmi přátelské atmosféře.

newborn

Pro toto focení jsem vyzkoušela nový fotoaparát. Nebyla to žádná supr, trupr zrcadlovka nýbrž „kompaktní“ fotoaparát = řadí se tedy mezi profi. A je to ….. ta tadadá …. Fujifilm X100F. Tento fotoaparát mě velmi příjemně překvapil. Když se podívám na výsledky, asi bych nepoznala, že to nebylo foceno zrcadlovkou. Foťáček se krásně držel, objektiv krásně kreslí a hl. jak je lehoučkej oproti mé zrcadlovce. Vešla jsem se do všech koutů v bytě … příjemná změna 🙂 Kdo přemýšlí koupi, tak doporučuji.

Každopádně přeji Ivče a Martinovi ať malinká krásně roste, prospívá a dělá jim jenom radost. A tímto také zahajuji „fotící“ sezónu.

newborn

newborn

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

NEWBORN / Dětská fotografie / Rodinná fotografie / Portrét

Zase jedno z příjemných a povedených foto sezení …. díky

Poslední příspěvky

Grebovka 2

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka 2 Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu.

Více info »

Grebovka

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu. Nakonec

Více info »

Baumbrukovi

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Baumbrukovi Měla jsem tu možnost fotit moje kamarády a spoluhráče z kapely předtím, než měli další miminko. Miluju

Více info »
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

www.viviani.cz / Rodinná a dětská fotografie

+420 724 581 509