Po delší době, další novorozeně

Po delší době, další novorozeně

NEWBORN Focení


Po delší době, jsem šla fotit. Přeci jenom jsem teď pořád doma a starám o svojí malou holčičku. Po 3 měsících jsem se těšila i na jinou práci, než přebalovat a hrát si 🙂 Takže newborn focení se mi dost hodilo.

Těšila jsem se na to, že budu zase po dlouhé době dělat nějakou tvůrčí činnost. Manžel byl tak hodnej, že vzal prťavku ven a já jsem mohla vyrazit. Byla jsem fotit kamarádům jejich novopečenou dceru. Měli jsme štěstí, protože prťavka spinkala. Mohli jsme s ní manipulovat jak jsme chtěli. Musím říct, že jsem byla ráda, protože když jsme se fotili s naší holčičkou tak ta, skoro celé focení proplakala, takže mi fotografky bylo celkem líto. Každopádně…. S malou T, jsme dělali poměrně psí kusy a ona byla úplně v pohodě. Novopečení rodiče byli trpěliví a dělali vše co jsem po nich žádala 🙂 Toto newborn focení se mi moc líbilo, bylo takové poklidné a ve velmi přátelské atmosféře.

 

newborn

Pro toto focení jsem vyzkoušela nový fotoaparát. Nebyla to žádná supr, trupr zrcadlovka nýbrž „kompaktní“ fotoaparát = řadí se tedy mezi profi. A je to ….. ta tadadá …. Fujifilm X100F. Tento fotoaparát mě velmi příjemně překvapil. Když se podívám na výsledky, asi bych nepoznala, že to nebylo foceno zrcadlovkou. Foťáček se krásně držel, objektiv krásně kreslí a hl. jak je lehoučkej oproti mé zrcadlovce. Vešla jsem se do všech koutů v bytě … příjemná změna 🙂 Kdo přemýšlí koupi, tak doporučuji.

Každopádně přeji Ivče a Martinovi ať malinká krásně roste, prospívá a dělá jim jenom radost. A tímto také zahajuji „fotící“ sezónu.

newborn

newborn

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

Newborn focení

NEWBORN / Dětská fotografie / Rodinná fotografie / Portrét

Zase jedno z příjemných a povedených foto sezení …. díky
Close Menu