VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie

Fotoateliér

 


Kamarádka porodila dvojčátka a tak jsme se domluvili na focení. Bohužel už od samého začátku se nám moc nedařilo. Když jsme se dostavili do ateliéru, zjistili jsme, že panu majiteli se smíchali rezervace ateliéru a tak počítal úplně s někým jiným. Tak jsme zase všechno sbalili a domluvili jsme se na příští týden, takže newborn se nekonalo. Příští týden jsme měli štěstí a rezervace se potvrdila tak jak bylo domluveno.

Byly jsme domluvené, že nejdříve nafotíme malé šmouly (newborn) a pak celou rodinu nebo kombinaci staršího brášky s mladšími. No, když prostě někdo tam nahoře nechce aby se focení nepovedlo, tak se nám opravdu moc nedařilo. V ateliéru byla poměrně dost zima. Takže, i když kluci přijeli a v celku spali, byli nakrmení a zkrátka všechny potřeby měli za sebou tak nic. Zkoušeli jsme se fotit oblečené, svléknuté, se zábleskovýma světlama … bez jenom na žárovky. S jedním světlem. Se dvouma. No prostě různé kombinace a oni nezamhouřili oči.

newborn focení
Newborn fotografie | VIVIANI foto

A když spal jeden, tak nespal druhý. Když už se zdálo, že kluci aspoň na chvíli usnou. Tak ten nejstarší jak si hrál tak občas o něco zavadil a podle mě je to zase vzbudilo. Z celého focení mám bohužel jenom cca 5 fotografí. Hold né pokaždé je posvícení. Moc mě to mrzelo … a kamarádku taky. Ale z toho co mi pak říkala, že zkoušela jít k nějakému fotografovi zadarmo který si chtěl jenom rozšířit portfolio tak se to taky nepovedlo. Kluci jsou hold zvědaví a nejede přes to vlak. I tak, mám Kilianovi moc ráda a budu se těšit na další setkání a fotografování ať rodinné fotografie či dětské.

newborn focení
Newborn fotografie | VIVIANI foto
newborn focení
Newborn fotografie | VIVIANI foto
newborn focení
Newborn fotografie | VIVIANI foto
newborn focení
Rodinná fotografie | VIVIANI foto

NEWBORN / Dětská fotografie / Rodinná fotografie / Portrét

Příjemné focení i když se to moc nepovedlo.

Poslední příspěvky

Grebovka 2

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka 2 Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu.

Více info »

Grebovka

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Grébovka Tohle focení jsem trochu nečekala. Myslela jsem, že nejdříve budu fotit jenom pár lidí – rodinu. Nakonec

Více info »

Baumbrukovi

VIVIANI FOTO | Rodinná a dětská fotografie Baumbrukovi Měla jsem tu možnost fotit moje kamarády a spoluhráče z kapely předtím, než měli další miminko. Miluju

Více info »

www.viviani.cz / Rodinná a dětská fotografie

+420 724 581 509